logo

Dosažené časy SDH Nevcehle - muži
2B
(2000 - 2007)

1. 27.10.2007 14,15 Široký Důl SY 1. Místo Lenin (116 mužstev)
2. 2.7.2006 14,64 Pavlov JI 1. Místo finále (x Urbanov)
3. 7.10.2006 14,70 Babice VS 1. Místo October Cup (70 družstev)
4. 2.7.2006 14,71 Pavlov JI Čtvrtfinále (x Sedlejov)
5. 13.5.2007 14,72 Bezděkov pod Třemšínem PB Rozběhy, tréninkový kemp
6. 29.10.2005 14,78 Široký Důl SY 1. Místo Lenin (93mužstev)
7. 13.5.2007 14,78 Bezděkov pod Třemšínem PB 1. místo zákl. kolo - kemp
8. 28.10.2006 14,79 Široký Důl SY 3. Místo Lenin (130 mužstev)
9. 11.6.2005 14,80 Trnov RK 1. Místo večerní soutěž (20 muž)
10. 14.10.2006 14,80 Chlumčany PJ 1. Místo pohárovka (40 družstev)
11. 2.7.2006 14,81 Pavlov JI Osmifinále (x Horní Dubénky)
12. 18.7.2004 14,92 Sedlatice JI 1. Místo finále (6 mužstev)
13. 5.8.2007 14,94 Sedlejov JI 1. Místo finále (6 mužstev)
14. 6.10.2007 15,20 Babice VS 5. místo October cup (77 mužstev)
15. 10.6.2006 15,26 Sedlatice JI 1. Místo noční soutěž (31mužstev)
16. 12.5.2006 15,28 Květinov HB 1. Místo finále-noční (8mužstev)
17. 20.8.2006 15,34 Hvězdoňovice TR 1. Místo finále (5 mužstev)
18. 13.5.2007 15,38 Bezděkov pod Třemšínem PB Rozběhy, tréninkový kemp
19. 3.7.2004 15,43 Žďár JH 1. Místo finále (5 mužstev)
20. 12.5.2006 15,44 Květinov HB 1. Místo noční soutěž (17mužstev)
21. 14.10.2006 15,51 Chlumčany PJ 2. místo 1. kolo (41 mužstev)
22. 13.5.2007 15,54 Bezděkov pod Třemšínem PB Rozběhy, tréninkový kemp
23. 6.8.2005 15,60 Markvarec JH 3. Místo finále (5 mužstev)
24. 6.7.2002 15,73 Petrovice TR 3. Místo (19 družstev)
25. 13.10.2007 15,86 Chlumčany PJ 9. Místo (36 družstev)
26. 20.8.2005 16,01 Soběslav TA 1. Místo finále (5 mužstev)
27. 14.7.2001 16,03 Petrovice TR 2. Místo (23 družstev)
28. 15.7.2000 16,04 Petrovice TR 4. Místo (16 družstev)
29. 2.7.2005 16,06 Dvorce TA 2. Místo finále (10 mužstev)
30. 11.5.2007 16,20 Květinov HB 3. místo noční soutěž (24 mužstev)
31. 1.6.2003 16,21 Pavlov JI 1. místo finále (8 mužstev)
32. 30.5.2004 16,31 Pavlov JI 2. Místo finále (8 mužstev)
33. 25.10.2003 16,60 Široký Důl SY 14. Místo Lenin (108 družstev)
34. 5.6.2004 16,75 Nevcehle JI 1. Místo finále (6 mužstev)
35. 30.5.2004 16,75 Pavlov JI 4. Místo finále (8 mužstev)
36. 17.7.2005 17,19 Sedlatice JI 3. Místo finále (5 mužstev)
37. 2.7.2005 17,24 Dvorce TA 9. Místo finále (10 mužstev)
38. 26.6.2004 17,31 Čechtín TR 5. Místo finále (5 mužstev)
39. 5.7.2000 17,86 Výčapy TR 3. Místo finále (5 mužstev)
40. 19.6.2004 17,91 Kamenice nad Lipou PE 3. Místo noční soutěž (20 mužstev)
41. 13.10.2007 18,69 Chlumčany PJ 2. pokus, pohárovka