logo

Začátek sezóny 2008

Tak se nám to polehoučku přibližuje. Začátek nové sezóny klepe na hadice. Zrovna včera jsem dovázal pár posledních nových hadic, takže budeme trochu v novém :)
Přes zimu jsme bušili v posilovně jako blázen, každou středu chodili do haly na fotbal, sem tam si jdeme zaběhat. Uvidíme jaký to bude mít efekt, až poprvé vyběhneme na dráhu …Trošku přiblížím zajímavé soutěže (jasně, že ne všechny), které nás letos čekají.

11.4. – 13.4. Tréninkové soustředění týmů Nevcehle v nedalekém autokempu na Řásné (JI). Podobné soustředění budeme absolvovat poprvé, tak uvidíme co se z toho vyklube. Snad to nebude jen o tréninku pití piva.

3.5. – 4.5. Czech Computer tréninkový kemp v Bezděkově pod Třemšínem (PB). Tréninkový kemp o počítač, který jsme v loňském roce vyhráli.
Do Bezděkova už musíme mít trochu natrénováno, protože to vypadá na větší konkurenci, než v loňském roce.

10.5. – 11.5. Víkendové soustředění v Čechtíně (TR). Uvidíme jestli se tam dostanu, mám jet na závody v TFA na Slovensko s profíkama. Ale určitě to bude i beze mě v Čechtíně duchaplná akce :)

17.5. Brno, hasičský veletrh Pyros. Má se zde konat nějaká „exhibice“ nejlepších patnácti družstev Extraligy. Snad nás pozvou :)
Uvidíme, jak to bude zajištěná akce, jestli to bude mít smysl tam jezdit. Těch závodů kam musíme jet je každý rok víc a víc …

18.5. Urbanov (JI) – okrsková soutěž. Na okrsku se pokusíme po třinácté v řadě zvítězit …

31.5. Extraliga – Letohrad Kunčice (UO) + noční soutěž do sjezdovky – Přívrat (UO). Na první závod Extraligy se musíme důkladně připravit a urvat nějaké body.
Následuje noční sjezdovka v Přívratu o mašinu PS 12 (naposledy jsme ji zde vyhráli v roce 2002).

8.6. O pohár SDH Nevcehle (JI). XII. ročník domácí soutěže, ve finále pečené sele. Soutěž tentokrát zařazena do premiérového ročníku Jihlavské Open ligy v požárním útoku. No snad si přijede někdo zazávodit.

14.6. – 15.6. Extraliga se nám rozjíždí, v sobotu v Úhercích (PS) a v neděli v oblíbených Bašnicích (JC). Nějaká ta šestnáctka musí padnout!

28.6. – 29.6. Extraliga v Opatovicích (PR) a Radíkově (PR). V Opatovicích se pokusíme potřetí v řadě zvítězit. A v Radíkově jsme ještě nevyhráli …

12.7 – 13.7. Premiéra Extraligy ve Lhotkách (ZR) a v neděli v Petrovicích (TR), kde se také pokusíme třetí rok za sebou zvítězit.

19.7. – 20.7. Extraliga u „Květináčů“ v Květinově (HB) a v neděli v sousedním Sedlejově (JI). V Sedlejově to bude historicky první Extraliga na Jihlavsku, proto očekáváme ohromnou návštěvnost a podporu fanoušků, které nesmíme zklamat.
Už se nám ozvala dvě družstva, že by ten týden mezi Extraligovými závody na Vysočině chtěla v Nevcehli trávit dovolenou, takže uvidíme jak bude ten týden vypadat …. :)
Samozřejmě bude celý týden bohatý „kulturní“ program …

2.8. – 3.8. Moravskoslezská Extraliga v Ostravě Pustkovci a Neplachovicích (OP). Vloni se nám zde podařil „šestnáctkový“ double … letos uvidíme …

9.8. – 10.8. Extraliga v Pravčicích (KM) a v Babicích (VS). V Pravčicích jsme skončili dvakrát druzí a v Babicích se nám Extraligový závod ještě nepovedl :(

30.8. Uvidíme, co nám Tašunka na závěrečné Extralize v Plumlově (PV) předvede a kdo se nakonec bude smát nejvíc …

6.9. IX. ročník noční soutěže O pohár města Telče (JI). Jako pořadatelé této náročné soutěže toho máme opravdu dost, proto je s obdivem, že se nám zde poměrně daří – pouze jednou jsme nebyli na bedně. Letos se budeme snažit obhájit loňské vítězství.

4.10. (?) Babice (VS) – October Cup. Podzimní soutěž u Karlose na 2B o velice zajímavé ceny. V roce 2005 se nám zde podařilo zvítězit. Vloni to bylo páté místo.

Někdy v říjnu Nevcehle Tek. Zdařilá akcička na závěr sezóny.

25.10. Široký Důl (SY) – Memoriál V.I.Lenina – O pohár VŘSR. Recesní soutěž s rekordní návštěvností (v loňském roce zde závodilo 155 družstev hasičů!!). Pokusíme se obhájit loňské vítězství.Těch závodů je už teď nějak moc, ale zcela jistě ještě nějaké přibudou …