logo

Soutěže na 2B

S koncem sezóny přicházejí každoročně, hlavně pro nás ve předu, pohodové soutěže na 2B. Náš rychlý zadek může konečně chodit naplno a my to vpředu na 2B snad stihneme.

6.10. jsme se zúčastnili soutěže u Karlose v Babicích. October Cup letos přilákal 77 družstev mužů a 19 družstev žen. Vloni jsme na soutěži slavili vítězství, v letošním roce už to tak slavné nebylo. Páté místo (muži) - 15,20 (PP 15,09). Naše holky braly také páté místo, za čas 18,38. Naše letošní výhry (hadice B, proudnice Klimeš) - tak aspoň něco :)

Výsledky ze stránek Babic

13.10. jsme jeli na slavnostní zakončení Extraligy do nějakého divadla v Plzni. Vzhledem k tomu, že jsme měli 32 lístků jsme si objednali autobus. Vzali jsme s sebou borce z Urbanova, společensky se vyhákli a vyzazili.
13.10. byla v Chlumčanech u Plzně soutěž Memoriál Vlastimila Reitspiese. Této soutěže jsme se v loňském roce zúčastnili a také jsme tam slavili vítězství. No nic, říkáme si, když už jedeme do Plzně, tak si zazávodíme i v Chlumčanech. V letošním roce už snad nic nevyhrajeme, protože se nám soutěž také nepovedla a skončili jsme devátí. Na soutěži byli 2 pokusy. Při prvním pokusu pomalejší voda a můj prostřik znamenali čas 15,86. Navíc si Jurič natáhl sval. Při druhém pokusu s námi proto běžel Myšák (Mistr Extraligy z Plumlova, který s námi v autobuse cestoval také). Díky Martinovu prostřiku v druhém kole - 18,69. Soutěž opanovali kolegové z Vysočiny. Zvítězil Květinov (15,32). Druhé místo Urbanov (15,43). Čtvrté Sedlatice (15,60).

Výsledky ze stránek Vřeskovice sekce soutěže

Nicméně výlet do Plzně jsme si náramně užili a příliš jsme z nepovedené soutěže netruchlili, vždyť nás čeká ještě jedna soutěž. Memoriál V. I. Lenina, O pohár VŘSR 27.10. v Širokém Dole :)