logo

Čechtín jedéé

V neděli 23.9.2007 jsme se zúčastnili jedné z posledních letošních soutěží. (Poslední soutěž na 3B, teď už nás čekají jen "pohodové" soutěže na 2B.) Soutěž v oblíbených Beneticích, kde jsme poslední dva ročníky soutěže vyhráli... Od Úherců jsme netrénovali, takže jsme letos žádné zázraky nečekali ...

V Beneticích je dráha s převýšením k terčům možná 2 metry, ale fantasticky se na ní běží. Základna na zámkové dlažbě. Jediné, co mi přijde srandovní je startování. "Na místa připravte se, pozor," a na místo výstřelu, přijde takové jakoby zapískání... Soutěže se zúčastnilo asi 25 družstev.

Časů pod 18 vteřin moc nepadalo. Želetava (TR) s Myšákem na levém proudu, získala za čas 18,00 šesté místo a brána finále jim byla uzavřena. Páté místo získali za čas 17,8? Budíkovice, čerstvý vítěz Třebíčské hasičské ligy. Čtvrté místo na soutěži, s časem 17,22 Litava (na jednom proudu běžel proudař z Trnavy). My jsme obsadili díky mému kvalitnímu prostřiku třetí místo, za čas 17,06. Škoda, že časomíra neměřila oba pokusy, bylo by to jistě zajímavé - a nejen u nás :). Na start jsme šli až po výkonech borců z Trnavy a Čechtína. Trnava měla z času 16,87 radost a nakonec to na soutěži znamenalo druhé místo. Vítězství na soutěži brali bezchybným výkonem Čechtíňáci z Čechtína, se Stíhačem na levém proudu. Čas 16,68 je opravdu super. Škoda, že to klukům nepadalo takto na Extralize.

Finále o pečenou krůtu vyhráli opět borci z Čechtína, tentokrát čas základního kola vylepšili na čas 16,60. My jsme nedokončili, díky nespojeným béčkám. Trnava také N, nespojený rozdělovač.

Na nástupu bylo rozdáno veliké množství cen. Krůta byla určitě vynikající, kluci z Čechtína s ní chtěli pomoci, ale bohužel jsme museli pozvání odmítnout, chvátali jsme domů...