logo

Jaro je tady

Tak už je to tady. Zima se nám opravdu přehoupla zběsilým tempem a těch pár kupek sněhu, co se na nás smějou, nám už v ničem nemohou bránit. Ptáte se v čem? V prvním opravdovém letošním tréninku. Někdo si třeba řekne, že jsme blázni v březnu běhat, ale myslím si, že většina z nás zná ten pocit, když po zimě sleze sníh a my už se jen sami sebe ptáme: "Tak kdy už se na to vlítne? Kdy konečně nastoupí první vyčerpávající tréninky, kdy konečně uslyšíme řev mašiny a dusot koní?"

Tréninky po zimě nebývají obvykle to pravé ořechové, proto jsme vždy začínali s tréninkem asi měsíc před sezónou a letos tomu jistě nebude jinak. Hlavním důvodem proč letos začít o něco dříve, je nová mašina, která potřebuje zaběhnout a otestovat. Takže jsme všichni zvědaví, jak bude šlapat.

Co se týče zimní přípravy, tak určitě se nikdo z nás celou zimu neválel na kavalci a nepopíjel každý víkend pivo. Právě naopak, letošní příprava byla vskutku výjimečná a nic jsme neponechali náhodě. Většina z nás navštěvovala pravidelně posilovny a věnovali jsme se rekreačním sportům.

Letošní soutěžní rok bude trochu komplikovaný, protože v našem týmu jsou už tři profesionální hasiči a domluvit se na společný trénink nebude vůbec lehká věc, ale snad to nějak vyřešíme.


Hlavní cíl, který jsme si pro letošek dali:

Vydržet a nezranit se. Zbytek je jen o štěstí! Doufám, že se nás bude pořád držet...