logo

Sportovní kolektiv okresu Jihlava 2006

"Nemožné" se stalo skutečností. Zvítězili jsme ve čtenářské anketě Jihlavských listů Sportovec okresu Jihlava roku 2006 v kategorii kolektivů. Vyhlašování probíhalo 22.2.2007 v Horáckém divadle v Jihlavě.


Hlasování probíhalo na anketních lístkách v novinách, SMS hlasováním a internetovým hlasováním. Dle zákulisních informací jsme suveréně zvítězili na všech frontách. Bohužel se mi doposud nikde nepodařilo získat konečné počty hlasů. Pokud se někde objeví, určitě je zveřejním. Při rozhovoru s ředitelkou Jihlavských listů nám bylo sděleno, že letošního ročníku ankety se zúčastnil rekordní počet hlasujících. Prý díky nám (vám:)). Všem kamarádům a fanouškům, kteří nám poslali hlas tímto mnohokrát děkuji!

Vyhlášení sportovce roku probíhalo v zaplněném Horáckém divadle ve čtvrtek 22. února 2007. Moderátorem večera byl známý bavič Zdeněk Izer. Hostem večera byla mimo jiné Jarmila Kratochvílová. Na galavečer jihlavského sportu jsme dostali 11 vstupenek, které jsme si lehce rozebrali.

Při vyhlašování nominovaných kolektivů se lidé v divadle nezachovali příliš taktně a začali se z plna hrdla smát, No možná to k divadlu patří. Prý dobrovolní hasiči... U lidí v Jihlavě asi stále převládá názor, že hasiči umí závodit jen s pivem v ruce. Určitě k tomu pomáhá i úroveň mnoha soutěží v okolí. Právě proto radši jezdíme Extraligu ČR v požárním útoku, ale to je na jiný článek :)

Při vyhlášení celkového vítěze v kategorii kolektivů se lidé opět neubránili smíchu. Tentokrát již ne tak bujarému, dalo by se říct, že to byl smích křečovitý - z překvapení. Došli jsme si pro cenu, prohodili s moderátorem večera pár slov na otázky typu: "běháte od ohně nebo k ohni", nebo "u kolika jste byli požárů". Samozřejmě panu Izerovi nelze nic vyčítat, nemůže přeci vědět co obnáší požární útok.

Po skončení slavnostního večera následoval pro všechny zúčastněné raut. Na rautu bylo cítit i slyšet z četných gratulací, že nám lidé vítězství přejí a fandí nám. Možná smích v divadle vyprovokovalo jen pár jedinců neznalých věci :) Na rautu i dlouho po něm jsme se náramně bavili a spřádali smělé plány k právě začínající nové sezóně 2007...