logo

Sportovní kolektiv okresu Jihlava 2007

V pátek 22. února 2008 jsme se zúčastnili vyhlašování ankety Sportovec Jihlavska 2007, které se konalo v Horáckém divadle v Jihlavě.


V loňském ročníku se nám k překvapení všech ostatních nominovaných podařilo zvítězit. I letos jsme se dostali do užšího výběru nominovaných, pro který mohli čtenáři Jihlavských listů a nejen ti hlasovat prostřednictvím anketních lístků, SMS a internetu. Vloni jsme asi udělali svým vítězstvím mnoha družstvům čáru přes rozpočet a asi jim i pěkně zůstali ležet v žaludku. Jinak si neumím vysvětlit ne příliš férové praktiky, ke kterým se někteří nominovaní letos uchýlili.

Musím říct, že od loňska jsme v očích jihlavské sportovní veřejnosti příliš nestoupli. Stejně jako loni naše nominace mezi 5 nejlepších koliktivů vyvolala v sále nespokojené bručení a smích, což mě osobně připadalo dost trapné :( I když jsme s takovou reakcí tak trochu počítali, přesto nás trochu mrzela. Většína lidí si prostě asi nedovede představit, že ve sboru dobrovolných hasičů se může vyskytnout i pár jedinců, kteří se v rámci ČR věnují sportu na vrcholové úrovni. I proto bychom chtěli poděkovat všem fanouškům a příznivcům požárního sportu, kteří nám poslali svůj hlas a tím podpořili myšlenku, že to, čemu se věnujeme, mezi sport patří.

Po vyhlášení výsledků následoval raut, kde jsme si alespoň trochu spravili náladu :)