logo

Konečně trénink

Tak už se nám to zase blíží. Za měsíc vyrážíme na první soutěž - Czech Computer tréninkový kemp do Bězděkova pod Třemšínem. Na kemp máme smělé plány, je potřeba vyhrát nějaký ten počítač (nejlépe oba)  :)) - takže jsme vyběhli na první trénink.

Jarda - Mlčoch v sobotu všechny kluky obeslal SMS, v neděli v jednu že prý je sraz, shrabeme dráhu, připravíme základnu, terče atd. a zaběháme si nějaký ten útok. Holky se o našem chystaném tréninku v sobotu v hospodě dozvěděly a tak že prý v neděli taky ve tři přijdou trénovat.

S lehkým spožděním jsem ve dvě hodiny dorazil na areál "U komára" (musel jsem vidět alespoň start Formule 1 ...). Nebyl jsem moc překvapen, když jsem na dráze s hrabičkama viděl makat pouze 3 kousky. Jurič, Beny a Mlčoch měli dráhu již skoro zkulturněnou. Tak jsem se k nim přidal. Ve tři hodiny přišly trénovat holky (holky jsou oproti nám s docházkou dost přesné ...).

No nic, Materiál je ještě zazimován v hasičárně, na Avii Frugon prování Coach přípravu na letní provoz.. Musíme alespoň těm holkám dopravit vercajk na cvičiště, aby mohly trénovat alespoň ony, když my se zřejmě nesejdeme.. Mlčoch volal marně Pajovi (narážeč), opravdu marně - Paja má telefon na ho*no. Další, komu se telefonovalo, byl Prcek. Prcek si zřejmě včera vzal velkou šponu - ještě spal u přítelkyně v Jindřichovicích - o tréninku asi nevěděl, nebo zapomněl?!?! (:/).
Část hasičstva pokračovala na zkulturňování dráhy a druhá část vyrazila do vsi sehnat nějaký ten vercajk, když ho ti kluci Šebestovi nedovezou. Při té příležitosti jsme se stavili za Pajou .... "co chcete? spím.... aha.... přijdu." (nepřišel)   Tak nic, ani s druhým klukem Šebestovým, Pajou, dnes počítat nejde...

Naložili jsme materiál na obecní traktor, na cvičiště nám věci dovezl Háček, jakožto člen obecního zastupitelstva. Po obecní schůzi z minulého týdne, už s obecním traktorem tak nějak jezdit nehodlám.... :(

Přijeli jsme na dráhu, která byla OK. Hrabal už i Majp, který také přijel opožděně od přítelkyně.

Holky si trénovali zadek - mají tam dvě změny na postech, takže to bude potřeba. Šlo jim to fakt pěkně. Yetty by bylo úžasná učitelka, až se Efka divila :))
My jsme si trochu srovnali základnu (veliký aplaus sklidily nové a nově navázané hadice), dali jsme si nějaký ty spoje, abecedu, rovinky, odrazy, sprintíky a nakonec několik výběhů do přilehlého kopce (na 50 metrech snad 20 metrů převýšení; leze se skoro po rukách - takže jako fakt mazec). Teď, jak je Jurič v té krajské repre, tak budou tréninky jedna radost :)
Pořídili jsme nějaký videozáznam z tréninku, ale bohužel mi nějak nekomunikuje záznamové zařízení s mojím PC, takže se prozatím nemůžu o video podělit.

Něco po páté hodině odpoledne jsme se všichni sešli v Nevcehli v hospodě (divný, v hospodě už se kluci Šebestovi ukázali:))), museli jsme lehce probrat následující víkend - chystáme se na jarní víkendové soustředění do kempu Řásná.

Ze soustředění bude samozřejmě velice podrobná reportáž ....